Я хочу розповісти про те, що я змінив у своєму харчуванні для досягнення результату.

 

 

Відразу ж зазначу, як би вам не хотілося схуднути – все завжди буде впиратися в харчування. Вам із самого початку варто замислитися над тим чи варта гра свічок. Для схуднення і підтримки форм доведеться повністю змінити свій раціон (якщо раніше він був неправильним), поміняти своє ставлення до їжі. Так-так. Це теж дуже важливо. Потрібно переосмислити свій підхід до самої концепції харчування. Недостатньо лише відмовитися від булочок і цукерок, щоб там не говорили, все набагато складніше. Але, результат вартий цього. Поїхали!

 

 

Основною оманою багатьох людей є думка, що потрібно їсти мало. Це міф. Для підтримки форми або для схуднення треба їсти малими порціями, але 5-6 разів на день. Крім того, що це допоможе не перевантажувати травну систему, ще й створить відчуття насичення протягом усього дня. Харчування маленькими порціями також допоможе рівномірно розподілити свій раціон на кілька рівних за кількістю частин.

 

 

Забудьте про ваги. І згадайте про сантиметрову стрічку.

 

 

Ваги занадто неточний спосіб вимірювання ваших результатів через те, що багато факторів впливають на вашу поточну вагу і це буде вводити вас в оману. Кількість випитої води, з’їденої їжі, як часто ви ходили в туалет – все це буде змінювати цифру на вагах, яка може різнитися навіть протягом кількох годин. А ось сантиметрова стрічка допоможе зрозуміти як багато в обсягах ви втратили і зробить це абсолютно точно. Як варіант, можна зробити власний щоденник і вносити туди обсяги талії, стегон, рук з періодичністю раз на тиждень. Це допоможе чітко побачити, чи варто міняти щось в дієті або дотримуватися далі заданого раціону.

 

 

БЖВ. Ці три букви є ключем до схуднення.

 

Білки, жири і вуглеводи. Ви можете перестати рахувати калорії і почати рахувати кількість споживаних БЖВ за день. З калоріями можна звіритися за такою формулою:

1 грам вуглеводів = 4 ккал, 1 грам білків = 4 ккал, 1 грам жирів = 9 ккал

Про те, скільки споживати білків, жирів і вуглеводів детальніше у цій статті.

 

Також треба приділити увагу тому, коли і що вживати.

 

 

І найголовніше – потрібно створювати дефіцит калорій. Можна досягати цього 2 способами: збільшити витрату калорій або зменшити прихід калорій. Перше досягається за рахунок додавання різних тренувань, друге за рахунок зменшення кількості їжі. За рахунок чого буде досягатися цей дефіциту не так важливо.

 

 

А тепер, короткі поради для ледачих:

 

 

  • Їсти часто, але малими порціями.
  • Рахуйте те, що їсте. Рахуйте кількість білків, жирів і вуглеводів, хоч це і здається досить нудно. Протечерез якийсь час, ви все це будете знати напам’ять і це буде віднімати менше декількох хвилин на день.
  • Ніколи не пропускайте сніданок. По-перше, він важливий для отримання енергії на весь день, а по-друге, потім, ви компенсуєте це непотрібними калоріями ввечері.
  • Віддавайте перевагу повільним вуглеводам, а не швидким.
  • Забудьте про те, що не можна їсти після 6. Просто не їжте за 2 години до сну і зробіть пріоритет на білки та клітковину.
  • Тренуйтеся. Мало того що ви поліпшите композицію свого тіла, так ще й додасте собі здоров’я і гарного настрою.
  • Навіть не думайте про таблетки, чаї та суміші для схуднення. Це все повна маячня і викачування ваших грошей.
  • Пийте тільки воду. Звичайно ж, відразу перейти на одну воду важко, але поступово – можливо.
  • Вибирайте неперероблені продукти. Якщо м’ясо – то курка, яловичина і інше дієтичне м’ясо, але не ковбаса і сосиски, якщо каші – то цільнозернові каші, а не мюслі з фруктами.

 

 

Ну і наостанок – у всіх людей різні шляхи і хтось, можливо, зможе досягнути поставлених цілей по-іншому, без виконання цих дій. Але, такий план харчування допоміг мені схуднути, утримувати вагу і мати відмінне здоров’я і самопочуття. Займайтеся, правильно їжте, рахуйте калорії і все вийде.

 

Сподобалось?
Підтримайте лайком та репостом і я надалі буду писати статті із власного досвіду.

 

 

ПОДІЛИТИСЬ!
25
fb-share-icon31
20