Ця стаття буде корисною для людей, які з тих чи інших причин обрали для себе тренування у домашніх умовах.

 

Ось хороша стаття про переваги домашніх тренувань.

 

Тренування вдома як і на вулиці не потребують якогось надзвичайного обладнання і вони переважно складаються із вправ, які задіюють лише власну вагу або мінімальне обтяження.

 

Із тренуваннями на вулиці усе більш-менш зрозуміло: спортивний майданчик, місце для бігу та тепла погода усе, що вам потрібно. Однак із приходом зими більшість переходить на тренування у залі або вдома, є й такі, що перестають тренуватися ( у самого таке було :\ ).

Із швидкісним прогресом сучасного світу – фітнес індустрія також не стоїть на місці. Дійшло до того, що тренування скоротили до 7 хвилин. Протокол Табата – методики тренувань, яка за 7 хвилин прокачає вас добряче будь-де та будь-коли (не для початківців).

 

Що робити якщо ви новачок та вирішили змінити своє життя, включивши у нього заняття фізичною активністю, для прикладу 30 хв, через день?

 

Для цього вам потрібно спочатку облаштувати так би мовити спортивний куточок. Хоча звісно можна обмежитися простором кімнати і бажанням тренуватися. Але все ж, якщо ви вирішили підійти до цього питання серйозніше вам стануть у пригоді: велотренажер, бігова доріжка чи еліптичний тренажер – тобто будь-який тренажер, який би посприяв хорошій розминці. На початках вам може бути достатньо звичайних вправ із власною вагою, наскільки довго – це питання вашої тренованості. Але рано чи пізно доведеться збільшувати опір, так як організм має здатність пристосовуватися до навантаження. Тому гантельки різно вагові 1, 2, 5 кг, а також ремені-обтяжувачі від 0,5 до 2 кг – будуть хорошим варіантом для швидкого прогресу.

Скакалка – теж знадобиться як для розминки, так і для окремої вправи у комплексі.

Гімнастичний коврик – допоможе зручно себе почувати під час виконання вправ на підлозі.

Стаціонарна домашня перекладина (турнік) – для підтягувань або висіння, буде плюсом.

Вправи на фітболі, з еспандерами, гімнастичним роликом та м’ячем – це як перехід до наступного рівня важкості 😉 тому вони на початковому етапі не настільки важливі.

 

Ось власне і все, що вам знадобиться на початках.

 

Успіхів вам у облаштуванні спортивного куточка вдома а, складання програми тренувань – #ТренерОнлайн бере на себе!

 

Звертайтеся!

 

 

ПОДІЛИТИСЬ!
25