У багатьох є негативний досвід в схудненні. І купа відмовок, причин і винних в цьому.

 

Сьогодні хочу про це написати, бо дуже часто мушу переконувати клієнтів, що тут ніхто не винен. Тут потрібне розуміння.

 

Щоб схуднути, вам не потрібен пояс-сауна, стягуючий модний корсет, антицелюлітний крем/масаж, супер дієта чи таблетки з водоростей Середземномор’я. Я про тих, хто хоче схуднути швидко і безболісно.

Я, як тренер, знаю, що процес схуднення на пряму залежить від балансу калорій, контролю за якістю продуктів, дотримання режиму харчування та фізичних навантажень. Це істина.

Більшість людей хоче схуднути швидко і безболісно. Їм непотрібен правильний режим – їм потрбна чарівна пігулка/методика, яка зробить їх стрункими і гарними не змушуючи полишати звичний спосіб життя та шкідливі звички. Звісна річ, такий підхід рідко завершується успіхом і спроби схуднути покидаються на завжди.

Хто винен? Тут все на купу: і нелюбов до виходу з зони комфорту, і мала обізнанність в обмінних процесах нашого організму, і хороший маркенг зі сторони шахраїв.

 

Давайте розставлю всі крапки над “І”:

Так склалось, що навколо нас надто багато надміру калорійних продуктів: вироби з білої муки, додатковий цукор навіть в несолодких продуктах, додавання рослинного жиру майже в кожен продукт харчової промисловості. Крім того, це все доступно і під рукою. Йдете в кіно – берете попити і поїсти, йдете в гості – сідаєте за стіл, побачення – в кафе на десерт, зустрілись з друзями – на пиво, спекотно – морозиво, так можна довго продовжувати. Ціла індустрія, цивілізація спонукає до набору зайвої ваги. Окрім того, це все приємний процес і одне з найдоступніших задоволень – поїсти.

А що з другого боку?

У більшості – сидяча робота, кругом можна доїхати на транспорті, розваги – в більшості пов’язані з лежанням або вживанням калорійних продуктів. Тобто, з ліжка ви пересідаєте в авто, далі на крісло в офісі. А процеси забезпечення функціонування нашого організму формувалися в умовах важкого життя, коли доводилось і побігати за їжею, і побитися.

Проста арифметика – ви просто не встигаєте витратити з’їджені калорії, плюс безконтрольно вживаєте продукти з високим ГІ та високим вмістом цукру.

В сукупності це діє 100% гарантію набору зайвої ваги! Це неминуче!

Тому процес схуднення – це не певний алгоритм чи рецепт, це – приведення харчування у відповідність до потреб організму і збалансування витрат калорій і їх надходження. Відкиньте бажання схуднути, просто поставте собі зівдання правильно харчуватися і побільше рухатися, результат прийде сам собою, як наслідок.

 

Ось вам чек-лист:

  • налаштуйте 3-разове харчування
  • готуйте вдома
  • беріть з собою ланч-бокси
  • обмежте солодощі до однієї порції на день
  • почитайте, що таке ГІ
  • порахуйте калорії
  • лишайте машину далі від роботи, щоб пройдітися
  • виходьте на кілька зупинок раніше і прогуляйтеся
  • робіть паузи на роботі для розминкип
  • придумайте рухливе хобі

 

Тоді у вас будуть шанси врівноважити надходження і втрату калорій. І контролювати їхню якість Тільки так.

 

Я от, окрім тренувань, почав бігати. Не для результату, а швидше як хобі.
Як наслідок – більше витрачаю калорій, більше смаколиків можу з’їсти)))

Кому допомогти з мотивацією до бігу? Ставте на звітах пробіжки Хештег #бігаю_з_Тарасом і отримайте підтримку та можливість отримати винагороду за біг!

ПОДІЛИТИСЬ!
25
fb-share-icon31
20