Це не звичайна стаття, де я буду вас повчати чомусь, розповідати розумні речі і т.п. У цій статті я хочу викласти свою точку зору на правильне харчування, на режим життя, на вподобання, на емоційну наповненість життя і т.д. 

Я хочу почати із того, що їжа, як така, потрібна нам лише для підтримання життєдіяльності. Але у результаті швидкого розвитку планети Земля – ми стали, певною мірою, заручниками ситуації із розвитком харчової промисловості. До чого я веду…Та до того, що ми їмо зараз не для того аби підтримувати життєдіяльність, а заради задоволення… і це нормально.

Я сам такий і сам це розумію. Тому, власне, і прийшов до думки, що, якщо у вас немає чіткої задачі в зв’язку із зйомками у фільмі, чи рекламі, чи виступу на змаганнях, мати певну вагу, то потрібно ставитися до харчування простіше.

Простіше!

Тобто, можна собі дозволити і жарену картопельку і жирну свинину і десерт. І навіть келих вина, але є одне але. Усе добре те, що в міру. Ось у цьому основна проблема. Найважче знаходитись посередині. Не даремно є вислів про «золоту середину», ось тому то вона і золота, бо досягнути її можна, а ось втриматися на ній протягом певного часу ой як не просто. Це одна думка.

Інша – потрібно намагатися по максимуму насичувати своє емоційне життя. Маєш вихідний? – Піди у зоопарк із друзями/сім’єю/дівчиною. Відвідай бабусю, яка чекає на тебе. Прийми участь у флеш-мобі/волонтерстві/акції. Будь активним і тоді тобі точно не прийдеться замовляти піцу для перегляду кіно в домашніх умовах.
Іншими словами – будь цікавим для самого себе!

Третя.
(Із власного досвіду). Правильне харчування, швидше навіть баланс між харчуванням та нормальним ставленням до себе – полягає у гармонії із своїм внутрішнім «Я».

Детальніше. Ви з’їли чіпсів, ну так вже вийшло, що поробиш. Але при цьому розумієте, що це не нормально і це не здорова їжа. Це одне. Зрозуміло, що вас не зірве і ви не побіжите, ще за однією, найбільшою акційною пачкою аби відвести душу. Але якщо ви старанно утримувалися від них протягом двох тижнів, а тут вийшло так, що з’їли, і розуміючи, що це не добре(а можливо і не розуміючи), купуєте ще і вас понесло – це вже зовсім інше.

Мораль – усе у вашій голові.

Як не дивно, звучить це дуже просто. А на справді усе значно важче.
Є ще така річ як звичка. Для того аби її змінити потрібна буде сила волі. А для того аби прокачати рівень своєї сили волі потрібна поступовість. Ставите собі завдання, для прикладу, випивати не 3 чашки кави на день, а дві. Третю замінити на воду/чай. Хоп! У вас вийшло. Це вже плюс. Далі на 2, і на 1. Через якийсь місяць ви розумієте, що можна чудово обходитися і без кави. Бінго! Звичку зламано і можна спокійнесенько собі пити каву, але вже не бути від неї залежним.

В ідеалі ми повинні свідомо контролювати кожну звичку. У такому випадку – ми будемо вільні. А це – основа щасливого та повноцінного життя.

ПОДІЛИТИСЬ!
25