Курс РОЗУМНЕ СХУДНЕННЯ забезпечує:

1

Ефективні метаболічні тренування, які можна виконувати вдома в зручний для вас час без спеціального спортивного інвентарю.

h

Індивідуально підібраний раціон харчування для ефективного зниження ваги.

R

Контроль та мотивація від тренера, які допоможуть змінити свідомість та набути здорових харчових звичок.

Кому це підходить:

Ви щоразу обіцяєте собі піти в зал, але так і не знайшли часу.

Заняття в залі для вас некомфортні та незручні в часі.

Ви хочете навчитися принципам здорового харчування, але не знаєте як.

Ви хочете, щоб ваші тренування планував професійний фітнес-тренер, а харчуванням займався дієтолог-консультант.

Ви намагалися займатися вдома, але не вистачало мотивації і знань.

Ми спільно працюватимемо над вашим результатом!

Мій внесок

За час роботи тренером я бачив як сотні людей не могли схуднути через неправильно підібрані вправи або нездорове харчування. Їм не вистачало підтримки, бракувало часу та було важко поєднувати тренування, роботу та домашні клопоти. Люди здавалися після першого місяця занять. Знайома ситуація?

В якості експерименту кілька клієнтів погодилися на дистанційні тренування – не в спортзалі, а вдома, з дотриманням індивідуально підібраного харчування, програм та вправ.

Ця система домашніх тренувань дала позитивні результати для онлайн-підопічних.

Сервіс TrainerOnline – це дистанційні тренування в домашніх умовах. Його мета – допомогти схуднути і змінити своє життя тренуючись та отримуючи консультації і підтримку вдома.

Онлайн проект домашніх тренувань

“Розумне схуднення” – інтенсивний курс для схуднення

Розумне схуднення – це 100% результат

Хто я?

Мене звати Колодій Тарас

Я 7 років працюю персональним тренером, маю вчену ступінь магістра олімпійського і професійного спорту, звання майстра спорту України з кікбоксингу, практикуючий дієтолог-консультант, член Ліги фітнес-дієтологів і нутріціологів України.

Засновник онлайн-проекту домашніх тренувань TrainerOnline, автор методики інтенсивного зниження ваги «Розумне схуднення».

Курс “Розумне схудення” включає:

 1. 16 ефективних жироспалюючих домашніх тренувань на відео з озвучуванням.
 2. Індивідуально підібраний раціон харчування на місяць + контроль за його дотриманням.
 3. Щоденний аналіз самопочуття та аналіз раціону харчування.
 4. Особисті консультації з тренером-дієтологом, підтримка, мотивація, допомога в налаштуванні
  оптимального режиму дня, вирішення проблем з харчуванням та тренуванням 24 год/добу 
  впродовж місяця спільної роботи. 

Відгуки на пройдений курс:

Ще рік тому я безуспішно боролася із зайвою вагою, та на систематичне відвідування залу бракувало часу і бажання. Домашні тренування – мій формат на всі 💯!!! Але без правильної методики, порад і контролю з твого боку, Тарас, я не досягла б такого результату, яким зараз пишаюся. -15 кг за 3,5 місяці! Хочу сказати, що без правильного харчування я РОКАМИ “ходила по колу”, а вага лишалась на місці. Тарас, мої метаморфози – заслуга твоєї праці!!! Дякую👏👏👏 продовжуємо далі)

Світлана

Одного разу я вирішила серйозно взятись за себе)
В розпачі, я не знала з чого треба починати. Тоді звернулась саме до тренера Тараса Колодія за рекомендаціями знайомих.
Завжди, коли бачила такі фото, типу, “до і після”, здавалося, що то все – неправда, що це фотошоп. І тому вирішила переконатися на власному досвіді. Так ось що скажу – все це можливо, якщо захотіти! Якщо довіритись тренеру і мати силу волі, обов’язково усе вийде…. У мене був досить такий важкий приклад, початкова вага була 97кг при зрості 159см.
Тарас постійно і уважно контролював виконання тренувань, надавав поради щодо харчування, підбадьорював і давав зрозуміти, що все в моїх силах, що я зможу.
Це неабияк підтримувало і давало сили іти далі і не зупинятись.
Допоміг змінитися як зовнішньо так і внутрішньо.
Заняття були насиченими і цікавими. З’явилась впевненість, що це буде круто!
Мій результат дійсно був вартий моїх і Тарасових зусиль, підтримка була нереальною.
Вдячна йому за все.
Схудла до 59 кг.
Наразі вага коливається від 57 до 59 кг.

Мар'яна

Все можливо, коли ти сам цього захочеш! Саме це я усвідомила, після проходження курсу.

Те, що буде легко, ніхто не обіцяє, але мені потрібен був дієвий та безпечний шлях. Оскільки я веду досить активний спосіб життя, то потрібно було розібратись, в основному, з харчуванням. Голодувати вас ніхто не заставить, і не потрібно! Меню, яке складає Тарас, повністю достатньо, щоб не відчувати голоду протягом дня.

Сподобалась система контролю, щоденний звіт, який одразу діє на психологічному рівні. Тренування допомагають пришвидшити результат. Зручно, що їх можна виконувати вдома, хоча не завжди було легко (віджимання і бурпі були улюбленими).

Загалом, я з задоволенням рекомендую програму онлайн схуднення для тих, хто хоче не тільки скинути декілька лишніх кілограм,але і змінити відношення до харчування та схуднення.

Анна

Тарас, хочу тобі подякувати за тих 6 тижнів під час яких ти змінював моє відношення до харчування ( особливо до сніданків))), до спорту і основне до самої себе. Ніколи б раніше не повірила що тренер он-лайн це для мене, але…таки так. Тренування твої просто крутезні, тримало по три дні😂, ти чітко знав що мені робити навіть на відстані. З приводу їжі то це взагалі…я ненавиділа каші, але зараз я вже без них не можу. Твоя фраза: “Настя, каші то твоя гарна фігура і потрібно їх їсти, щоб не запихатися всілякою гидотою😆” ну дуууже дієва. Результатом я більш ніж задоволена, планую і надалі продовжувати в цьому ж дусі. Тобі величезне дякую, ти справжній майстер своєї справи👏

Анастасія

Проблеми з оплатою онлайн або маєте ще запитання?

Я гарантую 100% повернення коштів,

якщо програма не спрацює.

⇒Бонуси!⇐

Візьміть участь в програмі інтенсивного схуднення та отримайте:

 • Відео з вправами для розминки всього тіла.
 • Запис вебінару на тему «Як харчуватися, щоб схуднути?».
 • Безкоштовну консультацію для когось із ваших друзів.

FAQ

Що відбудеться після реєстрації у проекті?
Після реєстрації ви отримаєте лист з анкетою.  В результаті опитування  я сформую комплекс тренувань і раціон харчування індивідуально для вас. Ми проводимо консультацію, аналізуємо раціон та харчові звички, мотивуємось та налаштовуємося на результат.
Як проходитимуть тренування?
Ви отримуєте комплекс вправ з відео-інструкціями в зручному для вас форматі. Тренування пристосовані для виконання в будь-яких умовах.
В чому полягає зміна раціону харчування?
За результатами ваших відповідей у анкеті, я складаю корисний та ефективний раціон харчування для вас. Жодних дієт та випробувань сили волі. Лише правильне здорове харчування з дотриманням всіх вимог дієтології. Впродовж всього курсу тренувань ми спільно контролюємо і коригуємо ваш раціон.
Чи не повернеться вага після закінчення курсу?
Розумне схуднення – це програма зниження ваги, де головне завдання  змінити вашу свідомість, навчити правильним харчовим звичкам та зрозуміти як залежить вага від харчування та фізичних навантажень.

Ваше ідеальне тіло залежить від вас.

Зареєструйтесь зараз, щоб отримати всі бонуси!