Про проект | TrainerOnline.com.ua

Моя мета

Я хочу щоб ви відчували себе комфортно в своєму тілі. Систематизувавши свій досвід проведення дистанційних тренінгів, я напрацював ефективну методику роботи з клієнтами онлайн.
Я можу допомогти вам стати щасливими, мати гарну фігуру, бути здоровими.
Ваші тренування не будуть обмежені залом чи місцем проживання. Для зручності, ви можете бути клієнтом у вайбері чи фейсбуці – ми спільно працюватимемо для позитивного результату. Разом із вами нам вдасться змінитися і змінити своє життя.

Що я зробив

Я створив сайт traineronline.com.ua щоб ви могли отримати професійний персональний супровід персонального тренера незалежно від умов, в яких тренуєтесь. Крім того, на сайті ви зможете ділитися інформацією щодо домашніх тренувань, обговорити правильне харчування, знайти мотивацію та однодумців на шляху до ідеального тіла.

 

Успішні методики тренувань моїх підопічних, яким вдалося скинути вагу в домашніх умовах, були напрацьовані і виведені в окрему методику дистанційних тренувань яка називається

 

“РОЗУМНЕ СХУДНЕННЯ”.

 

Це комплексний і свідомий підхід для досягнення поставлених цілей не тільки з боку тренера, а й людей по той бік монітору. Ефективні тренування вдома, ідеальне тіло, ідеальна вага – це цілі, яких можна спільно досягнути. Я допоможу змінити свідомість тих, хто має проблеми з харчуванням, допоможу вирішити проблеми із тренуваннями і надам професійні послуги тренера людям, які обрали домашні тренування для фітнесу.

Як це працює

Проект “ТренерОнлайн” це два варіанти взаємодії з підопічними:

– Перший це інтенсивні тренування для схуднення, тривалістю в 30-60 днів, курс яких включає в себе комплекс тренувань, індивідуальні консультації тренера, індивідуально підібраний раціон харчування та контроль за його дотриманням.


– Другий – 
це он-лайн фітнес-клуб, де три рази на тиждень ви отримуватимете щоразу нові тренування і вправи у зручному вам форматі.

Спробуйте на собі

Для гарної фігури та підтримки фізичного здоров’я важливий контроль тренера. Отримайте програму тренувань, розроблену професійним фітнес тренером та відчуйте результат методичного підходу.

Підтримка, консультації з правильного харчування не дадуть вам збитися з наміченого шляху. Не залежно від того, відвідуєте ви тренажерний зал, фітнес-клуб чи займаєтесь вдома – ми зробимо ваш тренувальний процес ефективним. Успішно худніть, підтримуйте форму використовуючи вправи з власною вагою чи тренування в залі. Тренер Онлайн забезпечить правильну організацію вправ та харчування.

 

ТренерОнлайн – це індивідуальні тренувальні програми, індивідуальні програми харчування, різноманіття тренувального процесу, ефективне схуднення, підтримка і контроль – все це доступно і комфортно.

Давайте знайомитись

Для мене дуже важливо знати своїх віртуальних друзів і читачів, оскільки це блог створений спеціально для вас.

Будь ласка, напишіть в коментарях хто ви, чим займаєтесь, яку задачу ставите перед собою…

Буду радий знайомству, а також можливості краще взнати вашу мотивацію.

Facebook Comments