Цю статтю буде корисно прочитати 90% відвідувачам тренажерних залів.

Самому не можна досягти своєї найкращої форми. Тому що це суперечить людській природі – примушувати себе, тестувати межі свого організму. Робити самому те, що вас змусить зробити персональний тренер, –неприродньо. Все ваше нутро кричить про те, що ви і так непогано потренувалися – пробігли пару кіл в парку, відпахали усі п’ять підходів, протримались останні 30 секунд. Цілком можливо, що так воно і є: ви зробили достатньо, щоб тугіше затягнути жирок на поясі. І тим не менше ви здатні на більше. У нас завжди є ця можливість – досягти більшого. Але ми майже ніколи нею не користуємося.

 

У нас завжди є можливість – досягти більшого. Але ми майже ніколи нею не користуємося.

Хочете серйозного фітнесу – оплатіть персонального тренера. Вам потрібна людина, яка буде штовхати вас до останніх рубежів ваших можливостей – два-три рази на тиждень, рік за роком. Фітнес повинен стати невід’ємним пунктом вашого розкладу; ви будете проводити більше часу в спортзалі ніж в ресторанах, барах і кіно, абсолютно не хвилюючись з цього приводу. Просто тому, що в вашому щоденнику чорним по білому записано: «заняття з тренером». З вашим особистим добромисним тираном, який зробить так, що ви раз за разом будете набирати кращу форму, на яку здатний ваш організм.

 

Він допоможе вам вирішити поставлені завдання: схуднути, набрати м’язову масу, позбутися від болю. З чого ви взагалі вирішили, що зможете досягти успіху в фітнесі без допомоги тренера? Ви ж платите перукарю, автомеханіку і дантисту. То чому не довірити професіоналу свою фізичну форму?

 

З чого ви взагалі вирішили, що зможете досягти успіху в фітнесі без допомоги тренера? Ви ж платите перукарю, автомеханіку і дантисту. То чому не довірити професіоналу свою фізичну форму?

Персональний тренер коштує грошей. Але ж це не головне, правда? Головне, що він коштує часу, а цієї валюти не вистачає навіть самим благополучним.

Насправді це нескладно: регулярні заняття з тренером повинні бути завжди в вашому щоденнику, і коли вам трапиться пропустити заняття, доведеться пояснювати собі, як так вийшло.

Коли ви займаєтеся на самоті, вам і в голову не приходить влаштовувати собі зайві випробування. Для чого, питається? Але коли ви займаєтеся з тренером, перевтома – не рідкість. Іноді вам здається, що ви ось-ось відкинете ковзани. Тому що, повторюся, тренер заганяє вас так, як ви себе самі ніколи не зважитеся.

 

Коли ви займаєтеся з тренером, перевтома – не рідкість. Іноді вам здається, що ви ось-ось відкинете ковзани.

Фітнес – непроста штука. Всі ці ідіотські статті «Качай прес, жуючи піцу», «В п’яти хвилинах від нового тіла» – повна маячня. Фітнес – це кілька годин праці щотижня, рік за роком. Короткої дороги немає, отримуєш тільки те, що віддаєш. Спортзал нейтральний, але тренер завжди на вашому боці.

 

Хто займається з тренером – палець вгору!
А хто ще не встиг записатись, ви знаєте, що робити:

==> http://traineronline.com.ua

 

 

 

ПОДІЛИТИСЬ!
25