Сьогодні я розповім, якими вправами користуюся для підтримання правильної осанки. Але спочатку розповім про суть проблеми.

 

На наше тіло як і на усе, що є на земній поверхні діє сила тяжіння.
Яка усе живе і неживе притягує до землі із певною силою, яка діє постійно.

Як наслідок, ми піддаємось їй і починаємо сутулитись, горбитись – втрачаємо пряму поставу. В результаті в кожного в голові формується образ міфічної сутулості, яку можна виправити лише за допомогою певного набору вправ чи особливої методики, що зробить їхню поставу правильною, змусить перестати сутулитись.

Дуже часто зустрічаю такі бажання в своїх клієнтів. І самим складним є пояснити їм, що вони сутуляться лише тому, що їм так комфортно. Адже справа ось в чому: м’язи, які відповідають за поставу, одночасно є м’язами, роль яких є утримання хребта в вертикальному положенні. Через, переважно сидячий спосіб життя, вони втрачають свій тонус і їм стає важко протидіяти м’язам антагоністам – пресу, грудним, та переднім пучкам дельтовидних м’язів. І доволі легше в такій ситуації розлабити м’язи спини, адже нічого критичного, на перший погляд не відбудеться. Мало того, без спеціальної підготовки, тримаючи спину рівно, можна отримати відчуття дискомфорту через перенапруження м’язів розгиначів спини.

Для того, щоб вирішиити це питання, потрібно підключити свідомість і самоконтроль. Я скажу прямо: хочете перестати сутулитсь – перестаньте сутулитись!

Для того, щоб допомогти вам позбавитись сутулості ось вам три впрваи. які можна виконувати будь-де і будь-коли, головне бажання!

Щоб бути здоровим і мати правильну осанку, вам слід їх виконувати регулярно і ментально закріпити стан правильної постави для вироблення звички.

Вправа №1

Техніка виконання:

Вдихнути на повні груди, видих зробити за допомогою живота, груди залишити у поточному положенні, як ніби вип’ячуєте їх назовні. В результаті у вас буде переважно напружений грудний відділ хреба, який і буде утримувати правильне положення спини.

Коли виконувати:

Випрацюйте звичку до цієї вправи, як тільки відчули, що грудна клітка завалилася вперед.

Вправа №2

Техніка виконання:

Підійти спиною до стіни в притул. Так щоб торкнутися до неї потилицею, лопатками, сідницями та п’ятами. Відчути це положення, зафіксувати. Відійти від стіни у такому положенні, запам’ятати його.

Коли виконувати:

Повторювати не менше 5 разів на день. Головне вчасно помітити, що постава стала неправильною.

Вправа №3

Техніка виконання:

Максимально піднімаєте плечі, трапецію і тягнетеся до вух. Затримуєтесь на 5 секунд. Далі максимально зводите лопатки назад, так щоб вони вжалися одна в одну. І у такому положенні затримується знову на 5 секунд.

Коли виконувати:

Кожен раз коли бачите небо. Не менше 3-5 разів на день.

 

Якщо ви маєте питання, чи вам потрібна консультація – напишіть в коментарях. Тренер Онлайн готовий допомогти!

 

ПОДІЛИТИСЬ!
25
fb-share-icon31
20