Остання, 3-я частина присвячена дієвим та приємним способам, які допоможуть розігнати обмін речовин на максимум. Обирайте, які вам до душі та користайтеся!

 

 

1.Вправи з обтяженням для збільшення м’язової маси.

 

Один з кращих способів, щоб прискорити обмін речовин в організмі для схуднення, є підвищення кількості м’язової маси тіла.

1 кг м’язів спалює на добу близько 100 ккал. Жирові ж запаси практично не беруть участь в процесі спалювання калорій. Це відбувається лише в тому випадку, коли ви піддаєте своє тіло інтенсивному тренуванню, і на роботу м’язів потрібно більше енергії, ніж в стані спокою, тільки тоді організм почне використовувати власний жир.

Анаеробне (силове) тренування можна обмежити роботою зі своєю власною вагою – присідання, віджимання, вправи на черевний прес – або додати комплекс з гантелями. Це варіант для тих, хто не має можливості відвідувати спортивні зали та фітнес-клуби. Адже займатися фітнесом можна і в домашніх умовах. ТренерОнлайн у цьому розуміється!

І якщо ви будете регулярно виконувати силові тренування і зміцнювати м’язову масу, ви прискорите метаболізм і будете активно витрачати калорії навіть лежачи на дивані.

 

 

2. Аеробні навантаження допоможуть розігнати метаболізм.

 

Це питання ми вже розглядали у статтях Види тренувань. Кардіо та вплив глікогену на жироспалювання та Як вирахувати пульс для жироспалювання?

Отже, на ньому не зупиняємося.

 

 

3. Сауна, баня.

 

Пар, огортаючи і розігріваючи тіло, відкриває пори, виводить з них зайву воду і токсини, підвищує кровообіг в клітинах і тим самим пришвидшує метаболізм.

Також регулярне відвідування сауни підвищує жировий обмін, так як тепло прискорює процес розпаду жирових відкладень на більш дрібні компоненти, які будуть використовуватися клітинами в якості джерела енергії.

Під час парової лазні людина втрачає багато води, тому після процедури необхідно поповнити її запас, щоб не допустити зневоднення.

 

4.Контрастний душ.

 

Для прискорення метаболізму і збереження пружності шкіри тіла контрастний душ (чергування холодної та гарячої води) буде дуже доречним. Також такий душ дуже збадьорить з ранку і допоможе налаштуватися на робочий день.

Чергування температур води варто проводити кілька разів по 20-30 секунд. Закінчувати водну процедуру варто холодною водою, а далі потрібно гарненько витертися рушником.

 

5.Масаж підвищить обмін речовин для схуднення.

 

Енергійний масаж покращує кровообіг, а значить і стимулює метаболізм людини. Можна відвідувати професійного масажиста або ж займатися домашнім самомасажем.

Систематичні сеанси масажу допоможуть прискорити обмінні процеси в підшкірних жирових відкладеннях і позбутися целюліту.

 

6. Здоровий сон допоможе прискорити обмін речовин для схуднення.

 

Глибокий восьмигодинний сон сприяє виробленню в організмі гормону росту соматотропіна, який безпосередньо впливає на метаболізм.

А недолік сну порушує біологічні ритми людини і його гормональний фон, що веде за собою посилення апетиту і скорочення швидкості обміну речовин.

 

7. Прогулянки на свіжому повітрі.

 

Регулярні піші прогулянки особливо в сонячні дні стануть не тільки приємною фізичною активністю, але і наситять тіло киснем, який також грає дуже важливу роль в обмінних процесах. Тільки гуляти потрібно подалі від міських запилених вулиць.

Крім того, свіже повітря і сонце завжди дають потужний позитивний заряд, а весь організм людини приходить в тонус.

Тому не варто постійно сидіти в клітці з чотирьох стін. Частіше гуляйте, давайте активні навантаження вашому організму і ви будете здоровими і життєрадісними!

 

Якими способами ви користується для підвищення свого обміну речовин із вищезазначених?
Як швидко відчули результат?

Перша частина

Друга частина

Сподобалось? Ставте лайк та заберайте собі на стіну, шоб не загубити.

 

ПОДІЛИТИСЬ!
25